New Balance MRL247CK

Promocja

269,00 zł

-100,00 zł Stan: Dostępny
Wyślij zapytanie o ten produkt

Bezpłatna przesyłka kurierska!

Wysyłka w ciągu 24 godzin

30 dni na zwrot

Podaj dalej:

New Balance MRL247CK

Seria 247 to absolutny hit w ofercie New Balance. Nowość, która natychmiast po wprowadzeniu do sprzedaży podbiła serca entuzjastów marki, dzięki swojej wygodzie i niepowtarzalnemu stylowi. Model 247 inspirowany jest kultowymi modelami zakorzenionymi w DNA marki New Balance. Znaleźć w nim można nawiązania największych klasyków 574, 998 czy 1300. Obuwie wykonane z przewiewnych materiałów syntetycznych, z językiem zespolonym z cholewką co sprawia, że idealnie trzymają się na nogach. Dzięki technologii piankowej podeszwy środkowej REVLite wywodzącej się z butów do biegania, buty zachowują lekkość przy świetnej amortyzacji. Seria 247 doskonale wpisuje się w nowy styl życia. Uwaga: granatowe elementy w sztucznym świetle wyglądają na czarne. Producent: New Balance
Tabela rozmiarów New Balance

O co chodzi z tymi rozmiarami...?

W klasycznych modelach New Balance stosuje 3 różne rozmiarówki: damską, męską (unisex) i młodzieżową (dziecięcą). To, w jakiej rozmiarówce wyprodukowany został dany model łatwo rozpoznać po jego kodzie. Modele zaczynające się na literę W to rozmiarówka damska. Modele zaczynające się na literę M to rozmiarówka męska, a na literę U - rozmiarówka unisex (to ta sama rozmiarówka). Natomiast modele zaczynające się na literę K to rozmiarówka dziecięca i młodzieżowa. Są też wyjątki jak np. modele ML574 i M574, które są modelami męskimi ale można je również dostać w pełnej rozmiarówce unisex (tj. od rozmiaru 36).

Długość wkładki podana w oficjalnej rozmiarówce New Balance to zazwyczaj długość stopy, jaką producent zaleca dla danego rozmiaru. Są jednak wyjątki, jak np. modele U420 czy UC410 gdzie w największych rozmiarach rzeczywista długość wkładki jest mniejsza od danych producenta. Różnice w rzeczywistych długościach wkładek pomiędzy poszczególnymi modelami wynikają głównie z różnej konstrukcji poszczególnych modeli. Największe różnice pomiędzy danymi producenta a rzeczywistą długością wkładki wewnętrznej występują w małych rozmiarach. Im rozmiar większy tym różnice są coraz mniejsze.

W przypadku problemów z dobraniem rozmiaru prosimy o kontakt na adres bok@magley.pl. Postaramy się pomóc w wyborze. Jeśli natomiast zakupiony rozmiar okaże się nieodpowiedni - wymienimy go na właściwy.

Powyższe tabele i tekst opracowane zostały przez firmę Magley. Kopiowanie powyższych treści w całości, lub części jest zabronione i stanowić będzie naruszenie Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83).

Brak opinii klientów na ten moment

New Balance MRL247CK

New Balance MRL247CK

Napisz swoją opinię

Anuluj

ZOBACZ RÓWNIEŻ