Dostawa i płatność


Dostępne są następujące formy płatności:

Przelewy24 - bezpieczna wpłata poprzez system elektronicznych płatności Przelewy24 gwarantuje natychmiastowy przekaz należności i wysyłkę w tym samym (jeśli jest zaksięgowana do godz. 12.00) lub najpóźniej w następnym dniu roboczym. Dzięki temu maksymalnie skracasz czas oczekiwania na swoją przesyłkę. Lista obsługiwanych banków i form płatności dostępna jest tutaj.

Przelew bankowy - przelew elektroniczny za pośrednictwem banku lub przelew pocztowy.
Przesyłka nadawana jest po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie.
Nr konta bankowego: ING Bank Śląski - 67 1050 1025 1000 0090 7627 2005

Pobranie - płatność gotówką przy odbiorze przesyłki od kuriera.
Przesyłka nadawana jest w tym samym lub najpóźniej w następnym dniu roboczym.

Informacje dotyczące wysyłki, kosztów przesyłki i czasu realizacji zamówienia

Kurier DPD - przesyłka kurierska / przesyłka kurierska pobraniowa (najszybsza forma przesyłki).
Przesyłka kurierem dostępna jest przy wpłacie za pomocą Przelewy24, bezpośrednio na konto jak i za pobraniem. Firma kurierska deklaruje dostarczenie przesyłki następnego dnia roboczego po nadaniu. W dniu wysyłki otrzymują Państwo email z numerem przesyłki i linkiem do jej śledzenia.

Czas wysyłki:

Przesyłki nadawane są od poniedziałku do piątku około godziny 12.00.
Produkty zakupione i opłacone przez Przelewy24 (decyduje czas zaksięgowania wpłaty w systemie Przelewy24) do godz. 12.00 lub z wybraną opcją za pobraniem wysyłamy zazwyczaj tego samego dnia. Pozostałe przesyłki nadajemy w ciągu 24 godzin od zaksięgowania wpłaty na naszym koncie lub w systemie Przelewy24. Nie wysyłamy przesyłek po przesłaniu potwierdzeń wygenerowanych z banku, skanów lub zdjęć dowodów zapłaty.

Koszt przesyłki:
Koszty przesyłki podane są podczas procesu składania zamówienia. Zamówienia na kwotę 199zł i wyższą nagradzamy darmową wysyłką niezależnie od wybranej formy płatności i dostawy.

Standardowe koszty przesyłki:
Przesyłka kurierska (przedpłata) - 12zł
Przesyłka kurierska (pobranie) - 16zł

Opakowanie:

Wszystkie produkty zapakowane są w oryginalne pudełko. Przesyłki kurierskie pakowane są dodatkowo w foliopaki lub - w przypadku większych przesyłek - w dodatkowy karton. Dzięki temu mają Państwo pewność, że zamówiony towar dojdzie w stanie nienaruszonym.