New Balance KV574WIY

Promocja

164,88 zł

-64,12 zł Stan: Dostępny
Wyślij zapytanie o ten produkt

Bezpłatna przesyłka już od 199

Wysyłka w ciągu 24 godzin

30 dni na zwrot

Podaj dalej:

New Balance KV574WIY

New Balance w każdym sezonie dba o najmłodszych oferując szeroki wybór obuwia dla dzieci i młodzieży. Tym razem prezentujemy nową wersję dziecięcego modelu 574, który od wielu lat uchodzi za jeden z najlepszych modeli tej marki. Cholewka została wykonana z naturalnej skóry zamszowej z oddychającą siateczką, która pozwoli oddychać stopom nawet w gorace letnie dni. Buty posiadają grube, podwójne rzepy dla idealnego dopasowania, oraz usztywnione zapiętki dla utrzymania ruchliwych stóp we właściwej pozycji. Żywa kolorystyka i kontrastowe detale spodobają się każdemu małemu urwisowi. Obuwie nowe, w oryginalnym opakowaniu. Gwarancja 24 miesiące.

Producent: New Balance
Tabela rozmiarów New Balance

O co chodzi z tymi rozmiarami...?

W klasycznych modelach New Balance stosuje 3 różne rozmiarówki: damską, męską (unisex) i młodzieżową (dziecięcą). To, w jakiej rozmiarówce wyprodukowany został dany model łatwo rozpoznać po jego kodzie. Modele zaczynające się na literę W to rozmiarówka damska. Modele zaczynające się na literę M to rozmiarówka męska, a na literę U - rozmiarówka unisex (to ta sama rozmiarówka). Natomiast modele zaczynające się na literę K to rozmiarówka dziecięca i młodzieżowa. Są też wyjątki jak np. modele ML574 i M574, które są modelami męskimi ale można je również dostać w pełnej rozmiarówce unisex (tj. od rozmiaru 36).

Długość wkładki podana w oficjalnej rozmiarówce New Balance to zazwyczaj długość stopy, jaką producent zaleca dla danego rozmiaru. Są jednak wyjątki, jak np. modele U420 czy UC410 gdzie w największych rozmiarach rzeczywista długość wkładki jest mniejsza od danych producenta. Różnice w rzeczywistych długościach wkładek pomiędzy poszczególnymi modelami wynikają głównie z różnej konstrukcji poszczególnych modeli. Największe różnice pomiędzy danymi producenta a rzeczywistą długością wkładki wewnętrznej występują w małych rozmiarach. Im rozmiar większy tym różnice są coraz mniejsze.

W przypadku problemów z dobraniem rozmiaru prosimy o kontakt na adres bok@magley.pl. Postaramy się pomóc w wyborze. Jeśli natomiast zakupiony rozmiar okaże się nieodpowiedni - wymienimy go na właściwy.

Powyższe tabele i tekst opracowane zostały przez firmę Magley. Kopiowanie powyższych treści w całości, lub części jest zabronione i stanowić będzie naruszenie Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83).

Brak opinii klientów na ten moment

New Balance KV574WIY

New Balance KV574WIY

Napisz swoją opinię

Anuluj

ZOBACZ RÓWNIEŻ