Magley - dobre buty to podstawa

Magley to firma stworzona przez ludzi z pasją, która umożliwia nam na wyjątkowe podejście do klienta gwarantujące troskę o Twoje potrzeby i wymagania. Jesteśmy firmą rodzinną, obecną rynku od 2010 roku. Lata poprzedzające spędziliśmy na ciężkiej pracy, doskonaląc swoje umiejętności i zdobywając wiedzę w dziedzinach obsługi Klienta oraz sprzedaży w Internecie. Negocjowane co roku kontrakty pozwalają nam zapewniać stałą dostępność nowych kolekcji i konkurencyjne ceny, a bezpośrednia współpraca z ofcjalnymi dystrybutorami gwarantuje oryginalność, bezproblemową obsługę serwisową i najwyższą jakość oferowanych przez nas produktów. W naszej ofercie znajdziesz szeroką gamę obuwia zarówno dla dorosłych, młodzieży jak i dla dzieci.

Nasza siedziba mieści się w Warszawie i nie jest wirtualna. Wszystkie produkty prezentowane w sklepie posiadamy w magazynie, nie musisz więc czekać miesiąca na ich wysyłkę. Nie wysyłamy też produktów z krajów odległych o lata świetlne od naszego kraju. Kupujesz, wybierasz formę dostawy, płacisz lub wybierasz pobranie i w ciągu kilkudziesięciu godzin cieszysz się nowym produktem.


To, co zakładasz na nogi ma niebagatelne znaczenie. Stopy są niezwykle wrażliwe i wymagają właściwej pielęgnacji. New Balance to jeden z największych na świecie producentów obuwia, odzieży i akcesoriów sportowych łączący tradycję i komfort od 1906r. Ogromny wybór w dziesiątkach wersji kolorystycznych, rewelacyjna jakość i wygoda sprawiają, że obuwie New Balance plasuje się na drugim miejscu pod względem ilości sprzedanych par w USA.

Przekonaj się, że buty to nie tylko coś na nogach. Obuwie to komfort, zabawa, styl, ciepło i ogromna frajda - pod jednym warunkiem... że wybierzesz właściwie. A my Ci w tym pomożemy.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania odnośnie oferowanych przez nas produktów pisz do nas na adres e-mail sklep@magley.pl
Zapraszamy również do odwiedzenia nas na Facebooku: https://www.facebook.com/magley.poland

Życzymy udanych zakupów.

Magley