Dostępne są następujące formy płatności:

imoje + Twisto - Kup teraz, zapłać później - pierwsze płatności online dla sklepów internetowych w Polsce dostarczane przez bank. Za ich sprawne działanie odpowiada ING Bank Śląski, a bezpieczeństwo potwierdza certyfikat PCI DSS. Korzystając z usługi Twisto Kupujący może zapłacić do 21 dni później - bez rejestracji i podpisywania dokumentów. Zamówienie jest realizowane od razu. Jest to obecnie najszybsza metoda płatności dla urządzeń mobilnych, oferująca jednocześnie opcję opóźnionej płatności bez żadnych opłat, bez logowania, autoryzacji, podawania numeru karty czy PESEL. Dostępna bez rejestracji dla klientów wszystkich banków. Więcej informacji można znaleźć tutaj. Płatność tą metodą gwarantuje natychmiastowy przekaz należności i wysyłkę w tym samym (jeśli jest zaksięgowana do godz. 11.00) lub najpóźniej w następnym dniu roboczym. Dzięki temu maksymalnie skracasz czas oczekiwania na swoją przesyłkę.

Przelewy24 - bezpieczna wpłata poprzez system elektronicznych płatności Przelewy24 gwarantuje natychmiastowy przekaz należności i wysyłkę w tym samym (jeśli jest zaksięgowana do godz. 11.00) lub najpóźniej w następnym dniu roboczym. Dzięki temu maksymalnie skracasz czas oczekiwania na swoją przesyłkę. Lista obsługiwanych banków i form płatności dostępna jest tutaj.

Przelew bankowy - przelew elektroniczny za pośrednictwem banku lub przelew pocztowy.
Przesyłka nadawana jest po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie.
Nr konta bankowego: ING Bank Śląski - 67 1050 1025 1000 0090 7627 2005

Pobranie - płatność gotówką przy odbiorze przesyłki od kuriera.
Przesyłka nadawana jest w tym samym lub najpóźniej w następnym dniu roboczym.

Informacje dotyczące wysyłki, kosztów przesyłki i czasu realizacji zamówienia

Kurier DPD - przesyłka kurierska / przesyłka kurierska pobraniowa (najszybsza forma przesyłki).
Przesyłka kurierem dostępna jest przy wpłacie za pomocą Przelewy24, bezpośrednio na konto jak i za pobraniem. Firma kurierska deklaruje dostarczenie przesyłki następnego dnia roboczego po nadaniu. W dniu wysyłki otrzymują Państwo email z numerem przesyłki i linkiem do jej śledzenia.

Paczkomaty InPost - wygodna i szybka forma dostawy dla zamówień opłaconych z góry. Twoja przesyłka trafi do wybranego paczkomatu zazwyczaj już następnego dnia roboczego, a odbierzesz ją o dowolnej, dogodnej dla Ciebie porze. 

Czas wysyłki:

Przesyłki nadawane są od poniedziałku do piątku około godziny 12.00.
Produkty zakupione i opłacone przez imoje oraz Przelewy24 (decyduje czas zaksięgowania wpłaty w systemie) do godz. 11.00 lub z wybraną opcją za pobraniem wysyłamy zazwyczaj tego samego dnia. Pozostałe przesyłki nadajemy w ciągu 24 godzin od zaksięgowania wpłaty na naszym koncie lub w systemie płatności. Nie wysyłamy przesyłek po przesłaniu potwierdzeń wygenerowanych z banku, skanów lub zdjęć dowodów zapłaty.

Koszt przesyłki:
Koszty przesyłki podane są podczas procesu składania zamówienia. Zamówienia na kwotę 199zł i wyższą nagradzamy darmową wysyłką niezależnie od wybranej formy płatności i dostawy.

Standardowe koszty przesyłki:

Przesyłka kurierska (przedpłata) - 12zł

Przesyłka kurierska (pobranie) - 16zł

Pczkomat InPost (przedpłata) - 12zł

Opakowanie:

Wszystkie produkty zapakowane są w oryginalne pudełko. Przesyłki kurierskie pakowane są dodatkowo w foliopaki lub - w przypadku większych przesyłek - w dodatkowy karton. Dzięki temu mają Państwo pewność, że zamówiony towar dojdzie w stanie nienaruszonym.