Nie musisz płacić od razu!

POLECAMY: PayPo - (usługa obsługiwana przez Przelewy24). Korzystając z usługi PayPo możesz zapłacić do 30 dni później - bez rejestracji i podpisywania dokumentów. Zamówienie jest opłacane przez PayPo i realizowane od razu. Otrzymujesz dane do opłacenia zamówienia i opłacasz je w ciągu 30 dni. PayPo to nowoczesna metoda zakupu oferująca odłożenie płatności bez żadnych opłat i logowania. Dostępna bez rejestracji dla klientów wszystkich banków. Płatność tą metodą gwarantuje natychmiastowy przekaz należności i szybką wysyłkę. Dzięki temu maksymalnie skracasz czas oczekiwania na swoją przesyłkę, a płacisz kiedy chcesz (do 30 dni bez żadnych kosztów) lub rozkładasz płatność na wygodne raty. Więcej informacji znajdziesz na stronie internetowej paypo.pl

Dostępne są następujące formy płatności:

PayPo - nosisz od razu, płacisz później 
- Złóż zamówienie w sklepie internetowym i przy płatności skorzystaj z płatności "PayPo". 
- Ciesz się zakupem i odbierz zakupione buty. Są już Twoje, tak samo jak przy standardowych metodach płatności.
- Zapłać w ciągu 30 dni. Jeśli zapłacisz w tym terminie, nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. Płatność możesz też rozłożyć na raty.

Przelewy24 - bezpieczna wpłata poprzez system elektronicznych płatności Przelewy24 gwarantuje natychmiastowy przekaz należności i szybką wysyłkę. Przelewy24 oferuje szybkie płatności przelewem online, kartą oraz BLIK. Dzięki temu maksymalnie skracasz czas oczekiwania na swoją przesyłkę. Lista obsługiwanych banków i form płatności dostępna jest tutaj. Operatorem kart płatniczych jest PayPro SA Agent Rozliczeniowy, ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań, wpisany do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000347935, NIP 7792369887, Regon 301345068.

Przelew bankowy - przelew elektroniczny za pośrednictwem banku lub przelew pocztowy.
Przesyłka nadawana jest po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie.
Nr konta bankowego: ING Bank Śląski - 67 1050 1025 1000 0090 7627 2005

Pobranie - płatność gotówką przy odbiorze przesyłki od kuriera.

Informacje dotyczące wysyłki, kosztów przesyłki i czasu realizacji zamówienia

Kurier DPD / DHL - przesyłka kurierska / przesyłka kurierska pobraniowa (najszybsza forma przesyłki).
Przesyłka kurierem dostępna jest przy wpłacie za pomocą Przelewy24, bezpośrednio na konto jak i za pobraniem. Firma kurierska deklaruje dostarczenie przesyłki następnego dnia roboczego po nadaniu. W dniu wysyłki otrzymują Państwo email z numerem przesyłki i linkiem do jej śledzenia.

Paczkomaty InPost - wygodna i szybka forma dostawy dla zamówień opłaconych z góry. Twoja przesyłka trafi do wybranego paczkomatu zazwyczaj już następnego dnia roboczego po nadaniu, a odbierzesz ją o dowolnej, dogodnej dla Ciebie porze. 

Czas wysyłki:

Przesyłki nadawane są od poniedziałku do piątku około godziny 12.00.
Produkty wysyłane są z różnych magazynów, w związku z czym czas wysyłki może różnić się w zależności od produktu. Na karcie każdego produktu podany jest przybliżony czas wysyłki. Należy do niego doliczyć czas dostarczenia (zwykle 1 dzień roboczy). Większość produktów wysyłamy w terminie 3-4 dni roboczych. Nie wysyłamy przesyłek po przesłaniu potwierdzeń wygenerowanych z banku, skanów lub zdjęć dowodów zapłaty.

Koszt przesyłki:
Koszty przesyłki podane są podczas procesu składania zamówienia. Zamówienia na kwotę 199zł i wyższą nagradzamy darmową wysyłką niezależnie od wybranej formy płatności i dostawy.

Standardowe koszty przesyłki:

Przesyłka kurierska (przedpłata) - 12zł

Przesyłka kurierska (pobranie) - 16zł

Pczkomat InPost (przedpłata) - 12zł

Opakowanie:

Wszystkie produkty zapakowane są w oryginalne pudełko. Przesyłki kurierskie pakowane są dodatkowo w foliopaki lub - w przypadku większych przesyłek - w dodatkowy karton. Dzięki temu mają Państwo pewność, że zamówiony towar dojdzie w stanie nienaruszonym.