Dostępne są następujące formy płatności:

POLECAMY: Twisto - Kup teraz, zapłać później (wchodzące w skład pakietu płatności imoje) - korzystając z usługi Twisto Kupujący może zapłacić do 21 dni później - bez rejestracji i podpisywania dokumentów. Zamówienie jest opłacane przez Twisto i realizowane od razu. Kupujący otrzymuje dane do opłacenia zamówienia i opłaca je w ciągu 21 dni. Jest to obecnie jedyna metoda zakupu oferująca odłożenie płatności bez żadnych opłat, bez logowania, autoryzacji, podawania numeru karty czy PESEL. Dostępna bez rejestracji dla klientów wszystkich banków. Płatność tą metodą gwarantuje natychmiastowy przekaz należności i szybką wysyłkę. Dzięki temu maksymalnie skracasz czas oczekiwania na swoją przesyłkę, a płacisz kiedy chcesz (do 21 dni). Więcej informacji znajdziesz na stronie internetowej twisto.pl. Regulamin formuły zakupowej Twisto znajdziesz tutaj.

twisto

Kupuj z Twisto 
- Złóż zamówienie w sklepie internetowym i przy płatności skorzystaj z usługi "Kup z Twisto" Nie musisz podawać żadnych danych.
- Ciesz się zakupem i odbierz zakupione buty. Są już Twoje, tak samo jak przy standardowych metodach płatności.
- Zapłać w ciągu 21 dni. Jeśli zapłacisz w tym terminie, nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów.

imoje - pierwsze płatności online dla sklepów internetowych w Polsce dostarczane przez bank. Za ich sprawne działanie odpowiada ING Bank Śląski, a bezpieczeństwo potwierdza certyfikat PCI DSS. Gwarantuje natychmiastowy przekaz należności i szybką wysyłkę. Dzięki temu maksymalnie skracasz czas oczekiwania na swoją przesyłkę. Jest to obecnie najszybsza metoda płatności dla urządzeń mobilnych. Więcej informacji można znaleźć tutaj

Przelewy24 - bezpieczna wpłata poprzez system elektronicznych płatności Przelewy24 gwarantuje natychmiastowy przekaz należności i szybką wysyłkę. Dzięki temu maksymalnie skracasz czas oczekiwania na swoją przesyłkę. Lista obsługiwanych banków i form płatności dostępna jest tutaj.

Przelew bankowy - przelew elektroniczny za pośrednictwem banku lub przelew pocztowy.
Przesyłka nadawana jest po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie.
Nr konta bankowego: ING Bank Śląski - 67 1050 1025 1000 0090 7627 2005

Pobranie - płatność gotówką przy odbiorze przesyłki od kuriera.

Informacje dotyczące wysyłki, kosztów przesyłki i czasu realizacji zamówienia

Kurier DPD - przesyłka kurierska / przesyłka kurierska pobraniowa (najszybsza forma przesyłki).
Przesyłka kurierem dostępna jest przy wpłacie za pomocą Przelewy24, bezpośrednio na konto jak i za pobraniem. Firma kurierska deklaruje dostarczenie przesyłki następnego dnia roboczego po nadaniu. W dniu wysyłki otrzymują Państwo email z numerem przesyłki i linkiem do jej śledzenia.

Paczkomaty InPost - wygodna i szybka forma dostawy dla zamówień opłaconych z góry. Twoja przesyłka trafi do wybranego paczkomatu zazwyczaj już następnego dnia roboczego po nadaniu, a odbierzesz ją o dowolnej, dogodnej dla Ciebie porze. 

Czas wysyłki:

Przesyłki nadawane są od poniedziałku do piątku około godziny 12.00.
Produkty wysyłane są z różnych magazynów, w związku z czym czas wysyłki może różnić się w zależności od produktu. Na karcie każdego produktu podany jest przybliżony czas wysyłki. Należy do niego doliczyć czas dostarczenia (zwykle 1 dzień roboczy). Większość produktów dostarczamy w terminie 3-4 dni. Nie wysyłamy przesyłek po przesłaniu potwierdzeń wygenerowanych z banku, skanów lub zdjęć dowodów zapłaty.

Koszt przesyłki:
Koszty przesyłki podane są podczas procesu składania zamówienia. Zamówienia na kwotę 199zł i wyższą nagradzamy darmową wysyłką niezależnie od wybranej formy płatności i dostawy.

Standardowe koszty przesyłki:

Przesyłka kurierska (przedpłata) - 12zł

Przesyłka kurierska (pobranie) - 16zł

Pczkomat InPost (przedpłata) - 12zł

Opakowanie:

Wszystkie produkty zapakowane są w oryginalne pudełko. Przesyłki kurierskie pakowane są dodatkowo w foliopaki lub - w przypadku większych przesyłek - w dodatkowy karton. Dzięki temu mają Państwo pewność, że zamówiony towar dojdzie w stanie nienaruszonym.